Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost a Nikotinové sáčky: Náš přínos pro společnost a životní prostředí

Od začátku našeho podnikání jsme si uvědomovali, že jako společnost neseme odpovědnost nejen vůči našim zákazníkům, ale i vůči společnosti a životnímu prostředí. Snažíme se být společensky odpovědným partnerem a přispívat k pozitivnímu dopadu našich produktů na zdraví lidí i naší planety.

1. Zdravotní aspekty: Uvědomujeme si, že nikotinové sáčky nesou potenciální rizika a mohou být návykové. Pracujeme na tom, abychom zákazníkům poskytovali jasnou a transparentní informaci o našich produktech. Snažíme se podporovat osvětu o rizicích spojených s nikotinem a upozorňujeme na důležitost volby zodpovědného a vyváženého užívání nikotinových sáčků. Zároveň na trh přinášíme oproti konkurenčním chemickým produktům v našich sáčcích CUBA přírodní aromata a přírodní barviva.

2. Odpovědná výroba a obalové materiály: Investujeme do výzkumu a vývoje, abychom minimalizovali negativní vliv na životní prostředí. Naše výrobní procesy, případně našich smluvních partnerů, jsou navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí a abychom snižovali naši uhlíkovou stopu. Dále se snažíme minimalizovat použití plastových obalů a hledáme ekologičtější alternativy. Občas se vám také může stát, že vám zásilka dorazí v recyklovaném obalu. Věříme že vás tento náš počin neurazí, a naopak naši snahu recyklovat oceníte.

3. Podpora odvykání kouření: Chceme, aby naše produkty sloužily i jako cesta k postupnému odvykání kouření.

4. Inovace a kvalita: Klíčovým prvkem naší společenské odpovědnosti je neustálá inovace a zajištění vysoké kvality našich produktů. Spolupracujeme s odborníky a vědci, abychom zajistili nejlepší možnou formulaci našich sáčků, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

5. Sociální zapojení: Podporujeme a zapojujeme se do lokálních komunit a charitativních aktivit. Snažíme se být aktivním členem společnosti a přispívat k jejímu rozvoji a blahu.

Věříme, že kombinace odpovědného přístupu, kvality a inovace nás dělá dobrým partnerem pro všechny naše zákazníky. Snažíme se nejen poskytovat kvalitní a bezpečné produkty, ale i aktivně přispívat k pozitivním změnám ve společnosti a životním prostředí. Jsme si vědomi, že nikotinové sáčky nejsou pro každého vhodné, ale pokud se rozhodnete je používat, chceme vám nabídnout nejlepší možnou alternativu s ohledem na vaše zdraví a životní prostředí.

A vy nám s naším posláním můžete pomoci tak, že budete zodpovědně recyklovat krabičky našich produktů.