CUBA BLACK, PINEAPPLE (ananas) - EXTREME STRONG

Běžná cena 5,40. Ušetříte 9% (0,50) 4,90
Skladem
ks

Objevte nový způsob, jak si užít nikotinový zážitek bez kouře. Naše nikotinové sáčky nabízejí diskrétní a pohodlnou alternativu ke kouření. S jednoduchým umístěním sáčku pod horní ret si můžete užít intenzivní chuť nikotinu bez obtěžování okolí. Vyberte si ze širokého výběru chutí a zažijte nikotinový požitek kdykoliv a kdekoliv. Bez kompromisů.
O produktu: 13g, 20 porcí po 0,65g, obsah nikotinu: 43 mg/g, nikotin na sáček: 28 mg Více

Vstupte do světa elegantního nikotinového požitku s našimi vynikajícími nikotinovými sáčky, užijte si příchuť ananasu. Sáčky navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Stačí jednoduše umístit sáček pod horní ret a užít si intenzivní chuť nikotinu bez kompromisů.

Naše sáčky nabízíme v různých variantách. Chcete se cítit jako byste leželi na rozpálené, klidné pláží? Uvolněte se spolu s příchutí chutného vodního melounu. Ochutnejte lehkou příchuť vodního melounu, příjemnou borůvku, lesní ovoce, kolu. Nebo preferujete intenzivní, osvěžující chuť ledové máty? Nabízíme mátovou příchuť pro každou příležitost - ICE SPEARMINT. Sáčky jsou diskrétní, vhodné pro použití kdykoliv a kdekoliv, bez kouře a nepříjemného zápachu.

Přidejte se k rostoucímu počtu spokojených zákazníků, kteří objevili novou dimenzi nikotinového požitku s našimi výjimečnými sáčky. Objednejte si ještě dnes a začněte objevovat nový svět bezkouřového požitku.

O produktu:

13g, 20 porcí po 0,65g, obsah nikotinu: 43 mg/g, nikotin na sáček: 28 mg

Složení: voda, celulóza (E460), nikotin, sůl, zvlhčující látky (E1520), sladidla (E955), regulátor kyselosti (E500), aromata.

Tento výrobek není určen pro nezletilé a nedoporučuje se pro nekuřáky. Tento produkt může být nebezpečný pro zdraví.

*Produkt je prodejný pouze od 18 let, při převzetí zboží bude ověřen váš věk*

Produkt obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou

Udržujte z dosahu dětí