O nás

Jsme česká společnost pro distribuci značky CUBA. Nabídka na poli nikotinových puků v Česku nás jako uživatele neuspokojovala ať už z důvodu kvality, ceny neúměrně kvalitě a neustálého stereotypu, ve které se tento trh v naší zemi točí. Zkoušeli jsme různé značky, zažili s nimi vzestupy a pády a finální rozhodnutí padlo na CUBA puky, která splnila všechny naše přísná kritéria. Máme rádi produkty pokud možno bez chemie a můžeme hrdě říct, že v našich CUBA naleznete pouze přírodní aromata a barviva. Levnou syntetickou náhražku v nich nehledejte. A proto je chuť CUBY tak skvělá. A okamžitá.

Cuba jsou nikotinové sáčky, kde klademe maximální důraz na kvalitu a cenu. V Česku trh dosáhl úrovně, kdy cena převyšuje kvalitu nabízených puků a kdy se produkty a výrobci motají v neustálém stereotypu. My jsme rozhodnuti to změnit. Jelikož zastáváme názor, že čím méně chemie, tím lépe, v CUBA pucích nenajdete žádné syntetické barviva ani aromata. Jenom ty přírodní.

CUBA jsou nikotinové puky s maximální kvalitou a výbornou cenou, které vás osloví po prvním užití. Chuť CUBY je příjemně nakažlivá a po prvním vyzkoušení už vás nepustí. Hledáte alternativu k syntetickým náhražkám, kterých je plný trh?

Hledáte puky vysoké kvality se skvělou chutí za příjemnou cenu, která ušetří vaše finance? Hledáte něco nového na trhu ohraných produktů, které se neustále opakují a inovace jim nic neříká?

Nehledejte. Právě jste ji našli.