Často kladené otázky

Často kladené otázky / FAQ - Frequently Asked Questions:

Co je CUBA?

Cuba jsou nikotinové sáčky, kde klademe maximální důraz na kvalitu a cenu. V Česku trh dosáhl úrovně, kdy cena převyšuje kvalitu nabízených puků a kdy se produkty a výrobci motají v neustálém stereotypu. My jsme rozhodnuti to změnit. Jelikož zastáváme názor, že čím méně chemie, tím lépe, CUBA nenajdete žádné syntetické barviva ani aromata. Jenom ty přírodní.

CUBA jsou nikotinové puky s maximální  kvalitou a výbornou cenou, které vás osloví po prvním užití. Chuť CUBY je příjemně nakažlivá a po prvním vyzkoušení už vás nepustí.

Hledáte alternativu k syntetickým náhražkám, kterých je plný trh? Hledáte puky vysoké kvality se skvělou chutí za příjemnou cenu, která ušetří vaše finance? Hledáte něco nového na trhu ohraných produktů, které se neustále opakují a inovace jim nic neříká?

Nehledejte.

Právě jste ji našli.

Jak se CUBA používá?

CUBU lze používat prakticky kdykoliv. Stačí, když si uživatel vloží sáček pod horní ret a nikotin se pak vstřebává dásní. Doporučená doba používání sáčku je maximálně 30 minut.

1. Otevřeme krabičku

Krabička, nebo-li puk se dá otevřít mnoha způsoby. Nejjednodušší způsob je obkroužit nehtem přes stranu puku v místě pro to určeném a poté otevřít víčko.

2. Vložíme sáček pod ret

Nikotinové sáčky se většinou vkládají pod horní ret k pravé nebo levé straně. Na tomto místě jsou pro většinu uživatelů nejpohodlnější. Sáčky jsou jemné a pod rty sedí velmi pohodlně.

3. Účinky a doba užití

Sáček po několika minutách začne uvolňovat nikotin, který se vstřebává ústní sliznicí. Můžete cítit jemné brnění. Později se začíná uvolňovat i chuť. Při používání nikotinových sáčků nemusíte odplivávat, ale je to doporučováno. Ideální doba užívání jednoho sáčků je až 30 minut.

4. Zbavíme se sáčků vhodnou likvidací

Každé balení nikotinových sáčků má svůj "odpadkový koš", který je určený pro použité sáčky. Pokud tedy zrovna nemáte po ruce klasický odpadkový koš, můžete zvolit tuto variantu. Nikotinové sáčky prosím neodhazujte na zem, jsou velmi těžce a dlouhodobě rozložitelné.

5. Opakujte dle potřeby

Jakmile opět ucítíte touhu po nikotinu, zopakujte tento postup. Nedoporučujeme užívat nikotinové sáčky před spaním, kvůli zhoršené kvalitě spánku. Pamatujte také na to, že po ránu působí nikotin na tělo mnohem víc než během dne.

Sáčky můžete užívat kdekoliv, jsou diskrétní a velmi pohodlné. Své okolí navíc neobtěžujete žádným zápachem.

Dá se CUBA žvýkat?

Ne, CUBA je navržen tak, aby se používal umístěním sáčku pod horní ret a jeho přitisknutím k dásni. Nikotin se pak vstřebává skrz dáseň. CUBA není určen ke žvýkání ani cucání, které naopak snižuje účinnek užívání CUBY, nebo mu dokonce zabraňuje.

Kolik sáčků je v jednom balení CUBA?

Ve všech edicích (Cuba a Baron) je vždy 20 sáčků s výjimkou CUBA, NINJA EDITION - zde nabízíme 25 sáčků.

Celou nabídku nikotinových sáčků naleznete zde!